Prenses Peruk konusunda uzman kadrosuyla 25 yıldır Ankara Kızılay'daki mağazasında hizmet vermektedir. Toptan ve perakende satışın yanısıra üretimin de yapılıyor olması sebebiyle saç ile ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap bulabilceğiniz bir Peruk Merkezidir. Saç ürünleri alırken Prenses Peruk markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  

Prenses Peruk kalitesiyle online alışveriş sitemizde alabileceğiniz ürün çeşidi çoktur. Öncelikle ihtiyacınızı iyi belirlemeli ve buna göre ürün seçmelisiniz. Bu aşamada müşteri hizmetleri hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilir yada aşağıdaki yazımızı okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Kemoterapi sonucu saç dökülmesi, alopesi saç dökülmesi yada alopesi saç kıran, erkek tipi saç dökülmesi gibi bir sorununuz varsa tam peruk ihtiyacınız olabilir. Bütün başınızı kapatan ve altta saçınız varsa dahi göstermek zorunda olmadığınız ürünler tam peruk modelleri dir. Peruk seçerken de farklı alternatifleriniz olacaktır. Doğal saçlar kullanılarak yapılan ürünler MP Medikal Peruk, Gerçek Saç Peruk ve Tül Peruk tur. En doğal peruk çeşidi şüphesiz MP Medikal Peruk saçtır. Tepe kısmının tamamen deri görünümlü peruk, toplanabilen peruk olması, iritasyon yapmaması ve terletmeyen peruk özelliği sebebiyle en başta tavsiye edeceğimiz ürün kısa medikal peruk yada uzun medikal peruk olacaktır. Kemoterapi peruk seçerken mutlaka iritasyon yapmayacak ve enfeksiyona sebebiyet vermeyecek bir ürün seçmelisiniz.  

Gerçek saç peruk modelleri tamamen doğal saçtan üretilir ve tepe kısımlarında farklı işçilik yöntemleri kullanılır. Ciltli peruklar ve saç derili peruk yukarıdan bakıldığında sanki saçlar kendi derinizden çıkıyormuş gibi görünür. Uzun gerçek saç peruk genellikle cilt görünümlü peruk yöntemiyle üretilir. Tül peruk modelleri ise çok çeşitlidir. İncecik bir dokusu olan ve tek tek el işçiliği ile dokunmuş tül peruk kullananlar özellikle hafif oluşundan memnun kalmaktadır. Tığ işleme peruk, tepe kısımda hacim kazandırdığı için genellikle kısa gerçek saç peruk modellerinde kullanılır. Tığ işi peruk ayrıca katlı kesimlerde orta boy gerçek saç peruk için kullanılan bir üretim tekniğidir.

Daha uygun fiyatlı peruk arıyorsanız sentetik peruk modellerimizi inceleyebilirsiniz. Kısa sentetik peruk olarak katlı kesim peruk ve küt peruk modelleri mevcuttur. Orta boy sentetik peruk omuz boyu saç modellerine denir. Renk ve model alternatifleri çoktur. Uzun sentetik peruk ise omuz boyunu geçen ve bele kadar uzanan saç modelleri olur. Dalgalı peruk, kıvırcık peruk, düz peruk modelleri çeşitleri vardır. Sentetik peruk kullananlar renk alternatifleri ve model çeşitliliğinden memnun kalmaktadır. Peruk seçerken dikkat edilmesi gerekenler kısaca bunlardır.

Kemoterapi tedavisi gören ya da alopesi hastası olan çocuklar için çocuk perukları mevcuttur. Hem doğal saç peruk hem de sentetik peruk olarak tercih edebilirsiniz. Saç bandı kullanarak peruk takmayı düşüyor ya da saçlarınızı kolayca uzatmak istiyorsanız kahkülsüz yarım peruk tam size göredir. Yarım peruk kullanımı çok pratiktir, peruk filesinin içindeki tarağı saçınıza oturtmanız yeterlidir. Özel parti ve davetlerde kullanabileceğiniz rengarenk parti perukları vardır. Bonus peruk veya parti peruk satın al mak için doğru yerdesiniz.

 Uygun fiyata peruk arıyor ama ısıya dayanıklı peruk olsun istiyorsanız fiber sentetik kanekalon peruk tam size göredir. Fiber sentetik peruk 180 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Yani fön ve maşa yapılmaktadır. Kısa kanekalon peruk ve uzun kanekalon peruk modellerinin hem fiyatları uygundur hem de parlama yapmazlar. Fiber peruk gerçek saça en yakın malzemedir.

Online alışveriş sitemizde onlarca model ve renkte postiş modelleri mevcuttur. Saçınızla uğraşmaya vaktiniz yoksa hemen takıp çıkabileceğiniz sentetik postiş saçlar size uygun olabilir. Kelebek tokayla takılan topuz saç ve lastikli topuz tokası modellerimizi mutlaka inceleyin. Dalgalı, düz, kıvırcık saç olarak kısa postiş ve uzun postiş saçlarımız sizin kurtarıcınız olacak. Saçınız fönsüz ya da bakımsızken bile rahatlıkla kullanabilir ve güzel bir saç modeliyle güne başlayabilirsiniz. Sentetik postiş renk alternatifleri sitemizdekiler ile sınırlı değildir, daha uygun bir renk için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Örgü saç bandı ve taç üretimini kankalon örgü saç ile yapıyoruz. İstediğiniz kalınlık, renk ve modelde sipariş verebilirsiniz.

Gerçek saç atkuyruk postiş modellerini kendimiz üretiyoruz. İstediğiniz boyda ve istediğiniz gürlükte size özel sipariş yapabilir ve gerçek saç atkuyruk postişinizi dilediğiniz renge boyayarak size kargo ile gönderebiliriz. Tek parça gerçek saç postiş yarımay ile saçınıza istediğiniz hacmi verip aynı zamanda saçınızı uzatabilirsiniz. Gerçek saç kahkül tepelik kullanarak farklı bir imaj yaratabilir yada saçınızın tepe kısmında istediğiniz hacmi yakalayabilirsiniz. Genellikle erkek tipi dökülmesi olan yada yanlış boyama sonucu saçları yanan kadınlar ilk tercihi gerçek saç kahkül tepelik olmaktadır.

Saç kaynak yapmak uzmanlık ve tecrübe ister. Lütfen mikro kaynak yaptırmadan önce uzmanlarımızla görüşün. Mikro kaynak saç yaparken özel malzemeler kullanılması gerekir. Bazı kuaförlerin keratin kaynak uygulaması yaparak müşterileri yanılttığını duyuyoruz. Lütfen mikro kaynak ve keratin kaynak farkı konusunda dikkatli olun. Boncuk ve keratin kaynak yapmak da ince işçilik gerektirir bu sebeple saç kaynak merkezi olarak Prenses Peruk’u tercih edin ve pişman olmayın. Özellikle yaz aylarında tercih edilen Afrika örgüsü kaynak için anlaştığımız Afrikalı profesyoneller vardır. Afro dalgası, afrika örgüsü, zenci örgüsü, rasta saç, twist örgü hangi modeli tercih ederseniz istediğiniz renkte uygulayabiliriz.

Saç uzatmanın farklı bir yolu olan doğal saç çıt çıt saçlarımız tamamen gerçek saç ürünlerdir. İstediğiniz gram ve boyda özel sipariş çalışabiliriz. Fiber sentetik kanekalon çıt çıt saçlar ısıya dayanıklıdır. 180 dereceye kadar fön ve maşa yapabilir dolayısıyla farklı modellerde kullanabilirsiniz. İster toplayın ister açık bırakın, 65 cm boyundaki uzun saçlar ile imajınızı değiştirin.

Online alışveriş sitemizde erkeklere özel ürünlerimiz de mevcuttur. Erkek peruk modellerimiz hem doğal saç hem de sentetik saç olarak mevcuttur. Bütün renkleri sitemize ekleyemediğimizden farklı renkler için whatsapp hattımızdan ya da mağaza telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başınıza yapıştırarak kullanabileceğiniz protez saç ile ilgili detaylı bilgi almak için saç protez merkezi numaramızı arayabilirsiniz 0312 4175060. Çeşitli amaçlarla kullanılan takma sakal bıyık ve onların yapıştırıcılarını da sitemizde bulabilirsiniz.

Peruk kullanırken gerekli olabilecek peruk standı, bakım spreyi gibi peruk malzemeleri ve silikonlu boncuk, boncuk kaynak tığ, loof keratin makinesi gibi kuaför malzemeleri uygun fiyata satıştadır.

Kuaför eğitim mankeni fiber sentetik olup ısıya dayanıklıdır. Fön, maşa, topuz, örgü gibi çalışmalar için uygundur. Ürünlerimizde toptan satış mevcuttur. Toptan satış fiyatları için iletişime geçiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.